Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj.Akceptuję  |  Ukryj

Skarbiec wspiera EFPA

2012-11-06


22 października br odbyło się 3. Doroczne Spotkanie Certyfikowanych Doradców Finansowych EFPA, pod hasłem „Warto polegać na Certyfikowanych Doradcach Finansowych EFPA”. W dyskusji poświęconej przyszłości rynków finansowych w Polsce i na świecie oraz odpowiedzialności samych Doradców za kształtowanie nowej jakości w relacji klient-doradca, udział wzięło wielu wybitnych gości. Wśród nich był Bogusław Grabowski Prezes Skarbiec Holding Sp z o.o. W Radzie Fundacji aktywnie działa również Marek Rybiec, Prezes Zarządu Skarbiec TFI SA.

Grono Doradców EFPA to już ponad 250 profesjonalistów w Polsce. Są wśród nich posiadacze flagowego Certyfikatu Doradcy Finansowego EFA EFPA oraz najwyższej kwalifikacji zawodowej w doradztwie finansowym Certyfikatu Eksperta Planowania Finansowego EFP EFPA.

Misją EFPA Polska jest skuteczne wspieranie rozwoju profesjonalnego doradztwa finansowego w Polsce, które ma być dostępne dla wszystkich klientów zgodnie z ich potrzebami. Certyfikowani Doradcy Finansowi EFPA, wraz ze swoimi pracodawcami, wprowadzają jakościową zmianę we współpracy z klientami na polskim rynku.