Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj.Akceptuję  |  Ukryj

Loteria „Skarbiec z Nagrodami” aż do końca grudnia!

2011-11-30


Skarbiec przedłuża do końca roku loterię, w której - inwestując w fundusze - wygrać można Audi A1, iPady czy atrakcyjne wycieczki.

Loteria „Skarbiec z Nagrodami” według pierwotnych założeń miała zakończyć się 30 listopada. Cieszy się jednak ogromnym zainteresowaniem klientów, dlatego Skarbiec postanowił przedłużyć czas trwania promocji do końca br.

Zasady są pozostają bez zmian i są bardzo proste. Każdy, kto zainwestuje w jednostki uczestnictwa funduszy zarządzanych przez Skarbiec TFI minimum 10 tys. zł, utrzyma taką wysokość środków na rejestrze do końca grudnia i wypełni prosty formularz rejestracyjny na stronie internetowej weźmie udział w Loterii „Skarbiec z Nagrodami”. Wśród inwestorów rozlosowanych zostanie ponad 1000 atrakcyjnych nagród – m.in. samochód Audi A1, tablety iPad 2 czy vouchery turystyczne o wartości 10 tys. zł każdy. Każde 10 tys. zł to jeden los, zatem inwestując większe środki inwestor zwiększa swoją szansę na wygraną.

Równolegle – Skarbiec TFI promuje oszczędzanie na emeryturę na Indywidualnym Koncie Emerytalnym (IKE). W tym przypadku zasady są podobne. Każdy, kto ma lub do końca tego roku otworzy IKE w Skarbcu i zarejestruje się za pomocą formularza rejestracyjnego, weźmie udział w Loterii „Skarbiec Emerytura z Nagrodami”. Wśród inwestorów rozlosowane zostaną identyczne nagrody jak wśród osób inwestujących w fundusze poza IKE.

Skarbiec TFI działa na polskim rynku od 1997 roku. Obecnie towarzystwo zarządza 40 funduszami i subfunduszami inwestycyjnymi, których aktywa na koniec października wyniosły ponad 4,5 mld złotych. Skarbiec TFI zarządza także portfelami papierów wartościowych i innych instrumentów finansowych na zlecenie klienta - w ramach linii produktowej Skarbiec Excellence.